Our forum

Welcome

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Asta sau asta? [bun sau rau?]

In jos 
AutorMesaj
Haruhi Suzumiya

Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 22
Localizare : Langa prieteni :)

MesajSubiect: Asta sau asta? [bun sau rau?]   Lun Mai 11, 2009 4:16 am

Asta sau asta? [bun sau rau?] Rezultatul meu a fost: "Esti o fire retrasa , inchisa in tine, nesociabila, care nu se poate integra in societate. Tot ce vrei tu e sa distrugi, sa stici totul, sa te comporti urat cu cei din preajma ta. Nu prea stii ce sunt bunele maniere!Daca vrei sa continui tot asa e treaba ta... Al tau care este? Click aici si afla!

Ultima editare efectuata de catre Haruhi Suzumiya in Lun Mai 11, 2009 4:17 am, editata de 1 ori (Motiv : Am sters imaginea cu Dark era adresata baietilor :)))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anymerpg.3xforum.ro/
Evelyn

Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Asta sau asta? [bun sau rau?]   Lun Mai 11, 2009 3:40 pm

Asta sau asta? [bun sau rau?] Rezultatul meu a fost: "Esti o fire deschisa, prietenoasa, si cuminte. Iti place tot ce e frumos: binele, puritatea, muzica buna . Ai grija de lucrurile tale si de cei apropiati. Bravo! Tine-o tot asa! "
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chou

Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 22/05/2009
Localizare : in my only word with my anime boys in particular Arata ^^

MesajSubiect: Re: Asta sau asta? [bun sau rau?]   Vin Mai 29, 2009 10:27 pm

Asta sau asta? [bun sau rau?] Rezultatul meu a fost: "Esti o fire deschisa, prietenoasa, si cuminte. Iti place tot ce e frumos: binele, puritatea, muzica buna . Ai grija de lucrurile tale si de cei apropiati. Bravo! Tine-o tot asa! " Al tau care este? Click aici si afla!
ce sweet e baiatu' :X:))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-sensation.4rumer.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Asta sau asta? [bun sau rau?]   

Sus In jos

Asta sau asta? [bun sau rau?]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Our forum :: Fun :: Teste-
Mergi direct la: