Our forum

Welcome

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Scoala-Pareri

In jos 
AutorMesaj
Ikuto Tsukiyomi
Admin

Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 02/05/2009

MesajSubiect: Scoala-Pareri   Lun Mai 11, 2009 12:57 am

Nu exista atatea cuvinte cat de mult urasc eu scoala Dupa ce ca incep orele la 7:15 dimineata :-w, profesorii nu ne mai lasa nici in pauze, ne pun sa purtam cele mai handicapate uniforme care exista si care er fi putut exista vreodata pe planeta, vinerea cand ar trebui sa avem ore cat de cat relaxante eu am 2 ore de mate+2ore de rom+alte 2 ore idioate Sigurul lucru bun este ca acolo ma intalnesc cu prietenii mei, in rest

Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 22
Localizare : Langa prieteni :)

MesajSubiect: Re: Scoala-Pareri   Lun Mai 11, 2009 1:05 am

Te sustin total Iku-san [scz Razz] Nici eu nu prea am pot descrie scoala fiind ca cel mai "roz" loc ... a nu stai eu uras rozul deci , ca fiind cel mai "galben" loc din lumea... Cu exceptia orelor de desen si romana obtiuonal... Totul e varza Ce mai sunt si colegii si ne sustin Very Happy Si barfim ca in rest ne-am simtii ca la o inchisoare -.-' Si pfoaiii Clasa mea suntem cica cea mai desteaptadin scoala -.- Dar in fiecare zii vine la noi sa ne spuna ca "ba ala a fugit pe sala" ..."ba ala sa batut cu celalalt" Groaznic -.-'
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anymerpg.3xforum.ro/
Evelyn

Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Scoala-Pareri   Lun Mai 11, 2009 1:25 am

Scoala e cea mai periculoasa arma de tortura pentru copii inventata pana in prezent.O urasc pur si simplu , in plus colegii mei sunt toti cocalari si habar n-au ce aia un anime.Deci chiar am simt ca la inchisoare T_T.Ah unde-mi e dinamita sa o arunc in aer cu tot cu profesorii aia descreierati!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Scoala-Pareri   

Sus In jos

Scoala-Pareri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Our forum :: Fun :: Scoala-
Mergi direct la: